• 0
  • 0

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm ziyaretçilerimizin ve müşterilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizler için çok önemlidir. www.mabross.com kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst düzey güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi/Banka kartı bilgileriniz MOKAPOS aracılıyla güvenli bir şekilde işlenir ve herhangi bir şekilde mabross.com bünyesinde saklanmaz. Bütün satın almalarınız 3D secure güvenliği ile korunur.

Şimdilik sadece online satış yapmaktayız.

Üyelik İşlemleri ekranında "Giriş’’ bölümünde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Kısa bir süre sonra e-mail adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

Sadece Kredi/Banka kartı ile online ödeme kabul etmekteyiz.

Vermiş olduğunuz siparişler en geç 3 iş günü içerisinde Kargoya teslim edilir.

Siparişlerinizi oluşturduktan sonra, tarafımızca düzenlenen 'Siparişlerim' sayfası altından takip edebilirsiniz. Üye olmadan sipariş verdiyseniz eğer, bizlere +90 543 169 49 18 Numaralı WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilir ya da info@mabross.com e-posta adresimiz üzerinden bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca iki türlü alışverişinizde de Aras kargo, işleme alındığına dair sizi bilgilendirecektir.

Yurt dışına gönderilerimiz şu an bulunmamaktadır. Siparişlerinizi, Türkiye genelinde adrese teslim yapmaktayız. Yurt dışı gönderilerimiz için gerekli alt yapı çalışmaları yapılmaktadır.

Siparişleriniz Aras Kargo ile gönderilmektedir.

Aras kargo müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz tavsiye edilir. Adreste bulunmadığınız için bize geri dönen siparişlerinizi tekrardan talep etmeniz durumda, kargonuz ancak alıcı ödemeli olarak tekrar size gönderilebilir.

www.mabross.com İnternet adresimiz üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizi(iadesi hijyenik açıdan mümkün olmayan ürünler hariç) yasal süre (14 iş günü) içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 iş günü içerisinde, iade isteğinizi bize sipariş detayları ile birlikte +90 543 169 49 18 Numaralı Whatsapp hattımız üzerinden ya da info@mabross.com e-posta adresimizden bildirip, iadeniz için ücretsiz kargo kodu talep etmeniz gerekmektedir. İade kargo işleminizi ücretsiz yapmak için sadece Aras Kargo’yu kullanmanız gerekmektedir. Başka bir kargo firması tercih etmeniz halinde karşı ödemeli iadeler kabul edilmeyecektir.

Kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve kartınıza iade işlemi 2 -10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. İade işleminiz yapıldıktan sonra üye olarak sipariş verdiyseniz kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir. Üye olmadan yapılan alışverişlerde info@mabross.com adresimize e-mail atarak bilgi alabilirsiniz. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapabilmektedir.

İade talebinizin kabul edilmesi için Yasal süre (14 iş günü) geçmemesi gerekmektedir. İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı önemle rica ederiz;

  •  Yasal süre (14 iş günü) geçmesi durumunda iade talebi onaylanmamaktadır.
  •  Ürünlerinizi iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. Anlaşmamız olmayan kargo şirketi ile iade yapılan ürünler gönderen ödemeli değilse teslim alınmaz.
  •  Kullanıcı hatası ile (yırtılma, sökülme vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.
  •  Ürünü; orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
  • İç çamaşırı gibi hijyen koşullarının önemli olduğu ürünlerde kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

Ürünün üzerinize olmadığı durumlarda aynı ürünün beden/numara değişikliği yapılmaktadır. Kargo tarafımıza ulaştıktan sonra, değişikliği yapılacak olan beden/numara kontrol edilir ve işlemleriniz gerçekleştirilir. İç çamaşırı gibi hijyen koşullarının önemli olduğu ürünlerde kesinlikle değişim yapılmamaktadır.